AKTUALNOŚCI

Szkolenia, Recenzje, Artykuły, Wydarzenia, które polecam

Akademia Asesora 6-modułowe szkolenie zakończone certyfikatem Academy of Business EY – Warszawa

Szkolenie prowadzę z trenerką i coachem Anettą Krukowską


Program:

http://academyofbusiness.pl/site_media/media/upload/document/pdf/2016/04/08/akademiaasesora_12dni_gr9.pdf

Terminy:

Moduł I.
Wprowadzenie do procesów ocen kompetencji
28-29stycznia 2017

ANALIZA TRANSAKCYJNA (AT) – CZY WARTO JĄ ZNAĆ I STOSOWAĆ W ORGANIZACJACH?

Nareszcie polski rynek psychologiczny doczekał się książki ujmującej w kompleksowy sposób współczesne podejście do Analizy Transakcyjnej - koncepcji kanadyjskiego psychiatry i psychoterapeuty - Erica Berne’a stworzonej na przełomie lat 50-tych i 60-tych XX.

„Analiza Transakcyjna dzisiaj” , autorstwa Iana Stewarta, Vanna Joinesa, wydana przez Dom Wydawniczy REBIS 2016r. stanowi obszerne wprowadzenie do teorii i praktyki AT, odwołując się do obecnie obowiązującej wiedzy cały czas rozwijanej i aktualizowanej przez wybitnych psychologów i psychoterapeutów.

17-19.12.2017 Będę menedżerem - szkolenie otwarte

Szkolenie dedykowane dla nowo mianowanych menedżerów, osób mających w niedalekiej przyszłości objąć tę funkcję oraz dla kierowników średnio doświadczonych, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi.

Siedziba EY w Poznaniu.

Kontakt: http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/harmonogram/miasto-poznan/

 

Analiza transakcyjna - najbardziej praktyczna teoria

Czy masz świadomość, że codziennie wielokrotnie używasz różnych stanów Ja? W zależności od sytuacji zmieniasz je, dopasowujesz lub wycofujesz. Prawdopodobnie robisz to nieświadomie, przez co tracisz okazje, z których mógłbyś skorzystać.

CO CI DA LEKTURA TEJ KSIĄŻKI?
Korzystając z propozycji w niej zawartych, możesz szybciej i łatwiej osiągnąć swoje cele w kontaktach z bliskimi oraz w pracy zawodowej. To książka, która zawiera prawdziwe bogactwo narzędzi, ćwiczeń i praktycznych wskazówek, jak skorzystać z rzetelnej wiedzy psychologicznej w praktyce. Analiza transakcyjna dzisiaj uznawana jest za jeden z najlepszych podręczników w tej dziedzinie. To niesamowity początek wielkiej przygody z AT.

5-6.12.2016 Komunikacja nastawiona na współpracę - szkolenie otwarte

Dla pracowników, menedżerów, którzy pragną wykształcić, polepszyć swe umiejętności komunikowania się z innymi, jak również dla tych osób, które chcą wykorzystać w sposób świadomy umiejętności komunikacyjne do budowania współpracy z innymi.

Siedziba EY w Poznaniu.

Kontakt: http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/harmonogram/miasto-poznan/

I Konferencja Analizy Transakcyjnej

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na I Konferencję Analizy Transakcyjnej organizowaną przez Polskie Towarzystwo Analizy Transakcyjnej. Główne cele konferencji to:

  1. Prezentacja nowych trendów w Analizie Transakcyjnej.
  2. Integracja środowiska zajmującego się Analizą Transakcyjną w Polsce i Europie.

Do czynnego uczestnictwa zapraszamy osoby praktykujące w nurcie AT w obszarach Psychoterapii, Organizacji, Edukacji i Poradnictwa, a także osoby zajmujące się naukowo analizą transakcyjną, upowszechnianiem wiedzy w tej dziedzinie.

REFERENCJE

01020304050607

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.