Drukuj

a wislawa Wisława Grabarczyk - Kostka

Jestem ekspertem w obszarze HR, trenerem psychologii biznesu, coachem, psychoterapeutą.

Pracuję w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w sposób wieloaspektowy. Najchętniej angażuję się w  projekty związane z systemem zarządzania kompetencjami, a w szczególności z budowaniem profili kompetencyjnych, wdrażaniem systemów ocen okresowych czy systemem rozmów rozwojowych. Prowadzę diagnozy kompetencji metodami Assessment i Development Center oraz coachingi rozwijające kompetencje managerskie i eksperckie. Badam kulturę i klimat w organizacjach, co stanowi bazę do  projektowania programów rozwojowych dla firm w ujęciu systemowym.

Moją misją zawodową jest wspieranie rozwoju ludzi w organizacjach i optymalizacja ich funkcjonowania.
Od 6 lat współprowadzę Akademię Asesora w ramach współpracy z Academy of Business Ernst & Young – 6 modułowy program zakończony certyfikatem.

Od 1992 roku prowadzę szkolenia warsztatowe i wykłady dla firm i instytucji państwowych z zakresu szeroko pojętej psychologii biznesu oraz psychologii zarządzania. Prowadzę również działania integracyjne dla zespołów będacych w budowie  lub w konflikcie.

Wspieram procesy rekrutacji Executive Managers wykorzystując metodę Assessment Center.
Chętnie odwołuję się w swojej praktyce coacha i konsultanta do Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej.
Często występuję w roli kierownika projektu i superwizora procesów HR, pracując wg autorskiej metodologii.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, potem uzyskałam na UAM dyplom I stopnia specjalizacji klinicznej – pierwsze 10 lat mojej kariery to praca klinicysty, psychoterapeuty.

Już jako trener biznesu uzyskałam certyfikat Mistrza Praktyka NLP, ukończyłam podyplomowe studia Zarządzania Kadrami na WSB oraz wiele kursów z obszaru motywowania, zarządzania, coachingu, zarządzania projektami, zarządzania procesowego oraz wieloetapowe szkolenia z zakresu Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej prowadzone przez trenerów EATA ( European Association of Transactional Analysis), którego jestem aktywnym członkiem.

Od 25 lat współpracuję z Domem Wydawniczym REBIS jako tłumacz, redaktor merytoryczny i recenzent serii psychologicznych i  biznesowych.

Łączę wiedzę psychologiczną z  systemowym spojrzeniem na biznes.

Dużą część mojego życia zajmuje muzyka i muzykowanie – uprawiam kameralistykę chóralną śpiewając w zespołach muzyki dawnej i cerkiewnej. Pasjonuje mnie współtworzenie piękna dźwięku, gdzie tworzywem jest grupa  – aktywna, uważna, współpracująca i współbrzmiąca – wiele mnie to uczy…

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.